Értékesítés tervező (Sopron vagy Budapest)

Szeretnél egy családias hangulatú, de nemzetközi hátérrel rendelkező csapat tagja lenni? Szeretnéd átélni azt az életérzést a mindennapi munkádban, amit a termékeinkkel a fogyasztóink felé közvetítünk? Ha úgy érzed, készen állsz felelősségteljes feladatokon, projecteken dolgozni, egy izgalmas, innovatív piaci környezetben, ahol értékelik az ötleteidet és teret adnak ahhoz, hogy megvalósítsd személyes ambícióidat, akkor köztünk a helyed! A leendő kolléganőt / kollégát határozott időre keressük. A munkavégzés helye Sopron vagy Budapest.

Főbb feladatok

  • Késztermékekre vonatkozó görgetett értékesítési tervek és ütemtervek kialakítása és kommunikálása (heti, havi, negyedéves 12, 18 havi)
  • Az értékesítési igény szinkronizálása a gyártási lehetőségekkel
  • A kulcs-tervezési paraméterek rendszeres felülvizsgálata és fejlesztése (új termék, értékesítési terület)
  • Új termékek bevezetéséhez / promóciókhoz kapcsolódó megbízható adatok összegyűjtése az időben történő gyártás tervezéshez
  • Az értékesítés tervezési rendszer és eszközök, ezek által a tervezési pontosság és a termékellátás színvonalának folyamatos fejlesztése
  • Előrejelzés, tervezés hatékonysági mutatóinak számítása, monitoring; érintettek (értékesítési vezetők, marketing csapatok) tájékoztatása az eredményekről

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakképzettség: Közgazdasági vagy logisztikai
  • Képzettség szintje: Felsőfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat: 2-3 év gyakorlat az értékesítés-előrejelzés / -tervezés terén
  • Nyelvtudás: Angol kommunikáció szint (írásban és szóban)
  • Egyéb: Fejlesztő módszer ismerete (TPM, LEAN); SAP, MS EXCEL, WORD felhasználói szintű ismerete
  • Személyiség: Jó kommunikációs képesség, csapatban való együttműködés, jó konfliktuskezelési képesség, rendszerszemlélet, kiváló számszaki és elemző képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Vezetői tapasztalat
  • FMCG tapasztalat
  • Termelés tervezésben szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismetere

Amit ajánlunk

  • Családias légkör
  • Remek csapat, szakértő kollégák
  • Fejlődési lehetőségek széles tárháza
  • Izgalmas, innovatív atmoszféra
  • Különböző béren kívüli juttatások

Egyéb

  • A HEINEKEN Hungária Sörgyárak Zrt. a magyar sörpiac egyik meghatározó szereplője, több mint 125 éves tapasztalattal, kiváló nemzetközi és helyi márkákkal. A HEINEKEN-nél megtapasztalhatod a kemény munka különleges ízét, a kihívások zamatát egy vidám, inspiráló környezetben, fiatal, tehetséges szakemberekkel körülvéve. Sörfőzésben jártas munkatársaink tradíciókon alapuló tudása, hozzáértése a garancia arra, hogy söreink íz világa, minősége minden igényt kielégítsen. A márka csapatok kreativitása segít abban, hogy innovációinkkal elsők legyünk a piacon. Értékesítési csapatunk pedig nap, mint nap azon dolgozik, hogy termékeink könnyen elérhetőek legyenek vásárlóink és fogyasztóink számára.
  • A HEINEKEN-nél nem csak elfogadjuk a különbözőséget, hanem hiszünk is benne, támogatjuk, és nagy hangsúlyt fektetünk rá a kollégáink, a termékeink és a közösségünk érdekében. A HEINEKEN-nél büszkék vagyunk arra, hogy egy egyenlő lehetőségeket biztosítunk, mint munkáltató. Elkötelezettek vagyunk annak érdekében, hogy egyenlő munkahelyi lehetőségeket biztosítsunk, függetlenül származástól, bőrszíntől, vallástól, nemtől, nemzetiségtől, szexuális beállítottságtól, kortól, állampolgárságtól, családi állapottól, megváltozott munkaképességtől, nemi hovatartozástól.

Állás adatai

Állás azonosító: 672
Pozíció pontos megnevezés: Értékesítés tervező (Sopron vagy Budapest)
Munkavégzés helye: Országos
Szakterület: Tervezés
Munkaszerződés típusa: Határozott
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Értékesítés tervező (Sopron vagy Budapest)