Fejtőüzemi csoportvezető (Sopron)

Szeretnél egy családias hangulatú, de nemzetközi hátérrel rendelkező csapat tagja lenni? Szeretnéd átélni azt az életérzést a mindennapi munkádban, amit a termékeinkkel a fogyasztóink felé közvetítünk? Ha úgy érzed, készen állsz felelősségteljes feladatokon, projecteken dolgozni, egy izgalmas, innovatív piaci környezetben, ahol értékelik az ötleteidet és teret adnak ahhoz, hogy megvalósítsd személyes ambícióidat, akkor köztünk a helyed! A HEINEKEN Hungária Sörgyárak Zrt. Fejtőüzemi csoportvezető munkatársat keres, aki felelős a fejtőüzem technológiai, minőségi és higiéniai folyamatainak kézben tartásáért és fejlesztéséért, az üzem hatékonyságának és költségeinek optimalizálásáért.

Főbb feladatok

  • Felelős a fejtőüzem technológiai, minőségi és higiéniai folyamataiért.
  • Részvétel a célértékek meghatározásában, a szükséges folyamatok kidolgozása és a kapcsolódó előírások(folyamatleírás,CIL,SOP,OPL) elkészítése.
  • Paraméterek napi követése (DCS), javító intézkedések bevezetése. A napi DCS értekezletek koordinálása, nem megfelelőségek esetén javító intézkedések, akciók meghozatala, nyomon követése, elemzések ellenőrzése.
  • Új termék bevezetés koordinálása a csomagolóüzem területén.
  • A fejtőüzemi sorok és berendezésekk (AM terület) folyamatos fejlesztésének, optimalizálásának összehangolása. A késztermék előállítás folyamat hatékonyságának és a termékek magas minőségének fenntartása.
  • Támogatja, és részt vesz az üzemi veszteségek csökkentésében, a TPM módszertan segítségével és az 5S fenntartásával. Felügyeli a termelési folyamatot, és biztosítja a minőségi termék előállításához szükséges feltételeket.
  • Folyamatosan fejleszti, coach-olja a technikusokat és a kezelőket. A területén dolgozók egyéni fejlesztési tervének kidolgozása, ennek alapján tréning igények kijelölése.
  • A sor tevékenységének a koordinálása, a termelés technikai, és anyagi erőforrásainak a biztosítása, valamint az emberi erőforrás szervezése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakmai tapasztalat: Legalább 3-5 év gyakorlat termelési területen
  • Műszaki felsőfokú végzettség (villamos és/vagy gépészmérnök)
  • Erős TPM szemlélet és ismeretek (AM)
  • Erős MS Office ismeretek
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás és együttműködés
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Eredményorientáltság
  • Kiváló elemző készség
  • Precizitás
  • Jó interperszonális készség
  • Költségoptimalizáló gondolkodásmód

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Csapatvezetésben szerzett gyakorlat
  • ISO rendszerek ismerete
  • Munkabiztonsági, környezetvédelmi és minőségbiztosítási ismeretek

Amit ajánlunk

  • Családias hangulatú környezet
  • Jó csapat és szakértő kollégák
  • Fejlődési lehetőség
  • Izgalmas, innovatív portfólió
  • Változatos béren felüli juttatások

Egyéb

  • A HEINEKEN Hungária Sörgyárak Zrt. a magyar sörpiac egyik meghatározó szereplője, több mint 125 éves tapasztalattal, kiváló nemzetközi és helyi márkákkal. A HEINEKEN-nél megtapasztalhatod a kemény munka különleges ízét, a kihívások zamatát egy vidám, inspiráló környezetben, fiatal, tehetséges szakemberekkel körülvéve. Sörfőzésben jártas munkatársaink tradíciókon alapuló tudása, hozzáértése a garancia arra, hogy söreink íz világa, minősége minden igényt kielégítsen. A márka csapatok kreativitása segít abban, hogy innovációinkkal elsők legyünk a piacon. Értékesítési csapatunk pedig nap, mint nap azon dolgozik, hogy termékeink könnyen elérhetőek legyenek vásárlóink és fogyasztóink számára.
  • A HEINEKEN-nél nem csak elfogadjuk a különbözőséget, hanem hiszünk is benne, támogatjuk, és nagy hangsúlyt fektetünk rá a kollégáink, a termékeink és a közösségünk érdekében. A HEINEKEN-nél büszkék vagyunk arra, hogy egy egyenlő lehetőségeket biztosítunk, mint munkáltató. Elkötelezettek vagyunk annak érdekében, hogy egyenlő munkahelyi lehetőségeket biztosítsunk, függetlenül származástól, bőrszíntől, vallástól, nemtől, nemzetiségtől, szexuális beállítottságtól, kortól, állampolgárságtól, családi állapottól, megváltozott munkaképességtől, nemi hovatartozástól.

Állás adatai

Állás azonosító: 669
Pozíció pontos megnevezés: Fejtőüzemi csoportvezető (Sopron)
Munkavégzés helye: Sopron
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Fejtőüzemi csoportvezető (Sopron)