Termékelérhetőségi specialista (Budapest)

Szeretnél egy családias hangulatú, de nemzetközi hátérrel rendelkező csapat tagja lenni? Szeretnéd átélni azt az életérzést a mindennapi munkádban, amit a termékeinkkel a fogyasztóink felé közvetítünk? Ha úgy érzed, készen állsz felelősségteljes feladatokon, projekteken dolgozni, egy izgalmas, innovatív piaci környezetben, ahol értékelik az ötleteidet és teret adnak ahhoz, hogy megvalósítsd személyes ambícióidat, akkor köztünk a helyed! A TErmékelérhetőségi specialistát keresünk, akinek a feladata a termékelérhetőség támogatása a Tesco, Spar, Auchan láncoknál.

Főbb feladatok

  • A Tesco által biztosított adatcsomag (készletszint, promóciók) és értékesítési adatainak feldolgozása, elemzése
  • Az elemzés alapján javaslatok készítése cikkszinten az előrejelzés, bolti allokáció módosítására a termékelérhetőség javításának érdekében a Tesco részére;
  • A javaslatok egyeztetése a Tesco érintett osztályaival;
  • Együttműködés és kapcsolattartás a Tesco termékelérhetőségben közreműködő társosztályaival; a szállításért felelős kollégákkal, a HEINEKEN leányvállalatainál dolgozó termékelérhetőségi specialista munkatársakkal
  • Új termékek listázásának nyomonkövetése, támogatása Tesconál, Auchannál és Sparnál
  • A Tesco, Auchan KPI-ok begyűjtése, egyeztetése a társosztályokkal és a partnerek érintett kapcsolattartóival;
  • Spar értékesítési és beszerzési osztályaival, központi raktárakkal az áruhiányok elemzése bolti és raktári szinten, az áruhiányok megszűntetésére irányuló javaslattétel a Spar key account menedzser bevonásával;
  • Auchan áruházak, központi raktár, Auchant látogató képviselők és az Auchan key account menedzser bevonásával az áruhiányok elemzése, javaslattétel, eladási előrejelzések egyeztetése;
  • A helyi és nemzetközi Heineken áruellátási és logisztikai csapatának támogatása (vevőtalálkozók előkészítése, megszervezése, aktív részvétel)

Munkakör betöltésének feltételei

  • Pontosság, precizitás; Elemző készség;
  • Rugalmasság;
  • Önállóság;
  • Meggyőző, jó kommunikációs készség;
  • Jó problémamegoldó készség;
  • Csapatmunkára való készség;
  • Projekt menedzsment;
  • Készletmenedzsment tapasztalat
  • MS Office ismerete, Excel magas szintű használata
  • Felsőfokú közgazdász végzettség gazdasági/ műszaki/ kereskedelmi/ logisztika területen
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • B” kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk

  • családias hangulatú nemzetközi környezet
  • modern, inspiráló iroda a Városliget szomszédságában
  • jó csapat és szakértő kollégák
  • fejlődési lehetőség
  • izgalmas, innovatív portfólió
  • változatos béren felüli juttatások: Vállalati Gondoskodás Program

Egyéb

  • A HEINEKEN-nél nem csak elfogadjuk a különbözőséget, hanem hiszünk is benne, támogatjuk, és nagy hangsúlyt fektetünk rá a kollégáink, a termékeink és a közösségünk érdekében. A HEINEKEN-nél büszkék vagyunk arra, hogy egy egyenlő lehetőségeket biztosítunk, mint munkáltató. Elkötelezettek vagyunk annak érdekében, hogy egyenlő munkahelyi lehetőségeket biztosítsunk, függetlenül származástól, bőrszíntől, vallástól, nemtől, nemzetiségtől, szexuális beállítottságtól, kortól, állampolgárságtól, családi állapottól, megváltozott munkaképességtől, nemi hovatartozástól.

Állás adatai

Állás azonosító: 625
Pozíció pontos megnevezés: Termékelérhetőségi specialista (Budapest)
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Értékesítés, kereskedelem
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Termékelérhetőségi specialista (Budapest)