Vevő törzsadat adminisztrátor (Budapest, határozott idő, részmunkaidő)

Főbb feladatok

  • A nagykereskedőktől érkező lejelentett értékesítési adatokhoz kapcsolódó vevőadatok összepárosítása a saját belső rendszerünkben szereplő adatokkal. A jelenleg kialakított rendszerünkben van automatizmus, ami ezt segíti, de sok esetben utánajárást igényel, ami jelentheti egy képviselő kolléga vagy nagykereskedő telefonos megkeresését, Google keresést illetve kollégákkal történő egyeztetést is.

Munkakör betöltésének feltételei

  • adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű excel tudás
  • jó kommunikációs képesség
  • extra monotonitástűrés
  • precízitás

Amit ajánlunk

  • Várjuk megváltozott munkaképességűek, kismamák és diákok jelentkezését is.
  • családias hangulatú nemzetközi környezet
  • modern, inspiráló iroda a Városliget szomszédságában
  • otthoni, rugalmas munkavégzési lehetőség
  • jó csapat és szakértő kollégák
  • fejlődési lehetőség
  • izgalmas, innovatív portfólió

Egyéb

  • A HEINEKEN Hungária Sörgyárak Zrt. a magyar sörpiac egyik meghatározó szereplője, több mint 125 éves tapasztalattal, kiváló nemzetközi és helyi márkákkal. A HEINEKEN-nél megtapasztalhatod a kemény munka különleges ízét, a kihívások zamatát egy vidám, inspiráló környezetben, fiatal, tehetséges szakemberekkel körülvéve. Sörfőzésben jártas munkatársaink tradíciókon alapuló tudása, hozzáértése a garancia arra, hogy söreink íz világa, minősége minden igényt kielégítsen. A márka csapatok kreativitása segít abban, hogy innovációinkkal elsők legyünk a piacon. Értékesítési csapatunk pedig nap, mint nap azon dolgozik, hogy termékeink könnyen elérhetőek legyenek vásárlóink és fogyasztóink számára.
  • A HEINEKEN-nél nem csak elfogadjuk a különbözőséget, hanem hiszünk is benne, támogatjuk, és nagy hangsúlyt fektetünk rá a kollégáink, a termékeink és a közösségünk érdekében. A HEINEKEN-nél büszkék vagyunk arra, hogy egy egyenlő lehetőségeket biztosítunk, mint munkáltató. Elkötelezettek vagyunk annak érdekében, hogy egyenlő munkahelyi lehetőségeket biztosítsunk, függetlenül származástól, bőrszíntől, vallástól, nemtől, nemzetiségtől, szexuális beállítottságtól, kortól, állampolgárságtól, családi állapottól, megváltozott munkaképességtől, nemi hovatartozástól

Állás adatai

Állás azonosító: 677
Pozíció pontos megnevezés: Vevő törzsadat adminisztrátor (Budapest, határozott idő, részmunkaidő)
Munkavégzés helye: Országos
Szakterület: Asszisztencia, adminisztráció
Munkaszerződés típusa: Határozott
Napi munkaidő: 4 órában
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Vevő törzsadat adminisztrátor (Budapest, határozott idő, részmunkaidő)